Serum do pielęgnacji paznokci i skóry wokół nich

Serum do pielęgnacji paznokci i skóry wokół nich

Serum marki Arkada to kosmetyk, który doskonale sprawdza się do pielęgnacji twarzy i dekoltu. Najczęściej jednak serum Arkada wykorzystywane jest do pielęgnacji paznokci i skóry wokół nich. Serum Arkada może być wykorzystywane zarówno w gabinetach podologicznych, kosmetycznych, jak i w warunkach domowych.

Jakie składniki zawiera serum Arkada?

Serum Arkada to preparat, który zawiera jedynie naturalne składniki. Arkada serum jest preparatem, który zawiera tylko kolagen, olejek z drzewa herbacianego oraz glicerynę. Arkada serum działa więc nie tylko nawilżająco. Kolagen, który zawiera Arkada serum zatrzymuje wodę w naskórku. Gliceryna ułatwia jego przenikanie w głąb skóry, zaś olejek z drzewa herbacianego działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i antywirusowo. Regularnie stosowane (minimum dwa razy dziennie) Arkady serum działa bardzo skutecznie. Zmiany w wyglądzie płytki paznokciowej przy systematycznym stosowania Arkady serum są widoczne w bardzo krótkim czasie.

Gdzie kupić i jak stosować Arkada serum?

Osoby, które interesuje Arkady serum mogą je kupić bez problemów. Właściciele gabinetów kosmetycznych i podologicznych mogą zakupić Arkada serum w internetowych sklepach, których specjalnością jest sprzedaż narzędzi i kosmetyków dla podologów. Arkady serum jest produktem bardzo łatwym w aplikacji. Arkady serum dostępne jest w opakowaniach o pojemności 11 ml. Wystarcza to na bardzo długo, gdyż aplikuje się jednorazowo tylko jedną kroplę. Warto dodać, że serum to preparat bardzo bezpieczny.