Serum Arkada – kosmetyk do pielęgnacji stóp

Serum Arkada - kosmetyk do pielęgnacji stóp

W gabinecie podologicznym muszą znaleźć się wysokiej jakości, skuteczne kosmetyki o działaniu zarówno leczniczym, jak i pielęgnacyjnym. Bardzo dobre efekty przynosi stosowanie serum Arkada.

Jakie jest zastosowanie serum Arkada?

Serum Arkada to preparat, który zawiera same naturalne składniki. W serum Arkada znajdziemy:

  • kolagen;
  • olejek z drzewa herbacianego;
  • glicerynę.

Serum Arkady dzięki obecności kolagenu doskonale sprawdza się do pielęgnacji łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Oznacza to, że serum Arkady sprawdza się nie tylko w gabinetach podologicznych, ale również w kosmetycznych. Serum Arkady można stosować także do pielęgnacji paznokci w zaciszu domowym. Warto dodać, że dzięki obecności olejku z drzewa herbacianego, Arkada serum tc16 wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Olejek herbaciany ma zdolność łatwego przenikania przez skórę. Znaczy to, że Arkada serum tc16 działa naprawdę bardzo szybko. Jednocześnie jest bardzo skuteczne.

Czy stosowanie serum Arkada jest skomplikowane?

Arkada serum tc 16 jest preparatem bardzo prostym w stosowaniu. Wystarczy nanieść jedną kroplę na płytkę paznokciową i naskórek wokół paznokci, aby preparat był skuteczny. W przypadku kruchych i łamliwych paznokci nie wciera się go w płytkę i wały okołopaznokciowe, ale zakrapia pod płytkę paznokciową. W tym przypadku przed aplikacją serum należy rozcieńczyć. Arkada serum dostępne jest w opakowaniach zawierających 11ml preparatu. Nie jest dostępny w aptekach. Jego sprzedaż prowadzą między innymi sklepy z artykułami dla podologów.