Profesjonalne kosmetyki podologiczne

Profesjonalne kosmetyki podologiczne

Do gabinetów podologicznych zgłaszają się osoby, które chcą mieć zdrowe i piękne stopy. W gabinetach tych wykorzystywane są różnego rodzaju preparaty i kosmetyki. Wyróżnić można wśród nich serum Arkada.

Do czego służy serum Arkada?

Serum Arkada to wysokiej jakości kosmetyk, który jest przeznaczony do pielęgnacji skóry stóp i paznokci. Wielkim plusem jest to, że serum Arkada bazuje na naturalnych składnikach. W swoim składzie serum Arkady ma kolagen oraz olejek z drzewa herbacianego. Dzięki tym naturalnym składnikom serum Arkady regeneruje i wzmacnia paznokcie. Swoje właściwości regeneracyjne i wzmacniające serum Arkady zawdzięcza obecności kolagenu. Z kolei olejek z drzewa herbacianego sprawia, że Arkada serum ma działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antywirusowe. Co ważne, dzięki temu, że w Arkada serum został on połączony z kolagenem, nie podrażnia skóry i działa bardziej skutecznie.

Jak działa Arkada Serum?

Arkada serum jest kosmetykiem bardzo skutecznym. Co ważne, efekty stosowania Arkady serum są widoczne stosunkowo szybko. Składniki, które zawiera Arkady serum skutecznie docierają nawet w głąb skóry. Arkada serum tc16 działa nie tylko leczniczo. Z powodzeniem Arkada serum tc16 może być wykorzystane do pielęgnacji stóp i paznokci. Dodatkowym plusem jest to, że Arkada serum tc16 jest preparatem bardzo prostym w aplikacji. Co więcej, Arkady serum to kosmetyk, który jest niezwykle wydajny. Na paznokcie i skórę wokół nich nanosi się tylko jedną kroplę preparatu. Jedno opakowanie wystarcza więc na bardzo długo.