Jak sfinansować zakup samochodu?

Jak sfinansować zakup samochodu?

Sposobów finansowania samochodu jest dzisiaj wiele. Każdy, kto planuje zakup nowego auta może zapłacić za niego gotówką bądź zaciągnąć kredyt w banku. Dostępny jest także leasing auta oraz wynajem długoterminowy. Ostatnie rozwiązania należą do tych, które w ostatnim czasie cieszą się naprawdę bardzo dużą popularnością.

Dla kogo jest leasing auta i wynajem długoterminowy?

Leasing auta oraz wynajem długoterminowy to oferta, którą przygotowała dobra wypożyczalnia samochodów. Najlepsza wypożyczalnia samochodów swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Leasing aut dla firm, który proponuje sprawdzona wypożyczalnia samochodów to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać wszystkie firmy niezależnie od swojej wielkości i rodzaju prowadzonej działalności. Bogata flota pojazdów obejmująca modele miejskie i klasy premium pozwala każdemu klientowi wybrać samochód idealnie dostosowany do potrzeb.

Co jest lepszym rozwiązaniem – wynajem samochodu czy leasing?

Wynajem samochodów podobnie, jak leasing to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Należy jednak pamiętać, że leasing oznacza konieczność odkupienia użytkowanego auta po zakończeniu obowiązywania umowy. Osoby, które decydują się na wynajem samochodu nie muszą tego robić.

Umowa na wynajem samochodu długoterminowy może zostać zawarta na okres od dwudziestu czterech do trzydziestu sześciu miesięcy. W przypadku leasingu umowę można podpisać na okres od dwudziestu czterech do sześćdziesięciu miesięcy. W obu przypadkach miesięczna rata jest stała.